Firma PXG a její produkty je možné zakoupit pouze u autorizovaných prodejců, kteří jsou pečlivě vybíráni nejen na základě prodejních možností, ale zejména zkušeností s fittingem golfových holí a jejich kompletací. Základem úspěchu při zakoupení holí PXG je provedení profesionálního fittingu, který umožní vybrat tu nejvhodnější kombinaci a parametry golfových holí a přizpůsobit je na míru individuálním potřebám.

Zcela nezbytnou je samozřejmě i precizní kompletace samotných holí z jednotlivých komponent tak, jak bylo zjištěno při fittingu. Kompletaci musí provádět zkušený clubmaker za dodržení přesných postupů zaručující správný výsledek. Kompletace je prováděna v plně vybavené profesionální dílně za použití moderních nástrojů a přístrojů. Každé kompletované holi je věnována kompletní péče, aby požadovaný výsledek byl vždy na té nejvyšší úrovni.

V České Republice služby fittingu holí PXG, jejich kompletaci a prodej zajišťuje společnost GCZ, s.r.o. Naše společnost je dlouholetým dodavatelem značkových golfových komponent a současně leader v oboru profesionálního fittingu. Tuto činnost naše společnost vyvíjí již více jak 10 let, během kterých naši zkušení specialisté získali bohaté zkušenosti, které jsou schopni využít při zpracování individuálních potřeb každého zákazníka. Společnost GCZ provozuje nejvybavenější fittingové centrum ve střední Evropě, zajišťuje velkoobchodní dodávky golfového sortimentu a provozuje online shop GolfGear.cz.

Kontaktní informace:

GCZ - Golfgear.cz
Zenklova 210
Praha 8
182 00
Česká Republika
tel.: +420-608501123
email: info@golfgear.cz

Sledujte PXG: 
GCZ, s.r.o.© 2019 - Tel. +420-608501123   info@pxg.cz