Fitting Car / Demo akce

S produkty a službami, které si můžete zakoupit v e-shopu Golfgear.cz, se můžete setkat i po českých hřištích. Společnost Golfsmith CZ&SK (provozovatel e-shopu Golfgear.cz) již několik let vyráží na výjezdy se svým Fitting Carem. Jedná se vozidlo s plně vybavenou dílnou pro kompletaci, úpravy a opravy golfových holí. Neméně důležitou součástí vybavení „Fitting Car" jsou i veškeré nástroje pro provedení golfového fittingu, včetně moderního počítačového analyzéru od společnosti Flightscope. Posádku vozu tvoří naši školení odborníci - clubmaker a clubffiter, kteří mají ve svém oboru již několikaleté zkušenosti. Fittingové a servisní služby na profesionální úrovni je tak možné provádět téměř kdekoliv.

Co vše tedy nabízí „Fitting Car"?

  • Zdarma fitting golfových holí – určení délky, gripu, lie, shaft, lofty, tuhost shaftu,...
  • Zdarma analýza trajektorie a vlastností letu míče pomocí počítačového systému Flightscope
  • Zdarma komplexní poradenství v oblasti fittingu a servisu
  • Zdarma testování holí různých značek – po dohodě možné zajistit konkrétní značku z našeho fitting centra
  • Veškeré servisní úkony za zvýhodněnou cenu – přegripování, zkracování, prodlužování,...

 
Kdy a kde se tedy s Fitting Carem můžete setkat? Během roku vždy absolvujeme okolo 20 takových výjezdů, o jejichž termínech informují webové stránky www.golfgear.cz a www.golfsmith.cz. Informace o výjezdech jsou taktéž prezentovány na našich facebookových stránkách. Stačí tedy tyto informační kanály během roku sledovat a výjezd do blízkého okolí vám zajisté neuteče.

Pokud jste pořádatelem turnaje nebo managerem hřiště, chcete oživit dění na vašem hřišti a zaujal Vás náš Fitting Car jako možný doprovodný program, neváhejte se na nás obrátit s navrhem uspořádání akce ve vaší lokalitě. Vždy jsme otevřeni návázání nové spolupráce.

V případě zájmu o službu „Fitting Car", zodpovězení dotazů a detailní upřesnění podmínek pro výjezdy kontektujte Ing. Michala Prokop na telefonním čísle +420 728 768 328 nebo e-mailu:mprokop@golfsmith.cz