GolfGear Fitting Centrum

 
Naše společnost provozuje nejkomplexnější fittingové centrum v České republice a ve střední Evropě vůbec. Původně centrum provozováno v areálu Golf Centra Čechie v Praze 8 - Karlíně, od roku 2024 jsme se přesunuli do špičkového areálu Prague City Golf v Praze 9 - Vinoři.
Svými parametry, vybavením a nejširší nabídkou testovacích holí nejvýznamnějších světových výrobců se řadí po boku špičkových center západní Evropy. Nalezenete zde téměř všechny produkty uvedené v e-shopu golfgear.cz, které je možné si vyzkoušet a porovnat mezi sebou. Během fittingu Vám též samozřejmě pomůžeme určit všechny základní parametry holí, počítačovou analýzou švihu určíme nejvhodnější shaft a společně vybereme i ten nejlepší grip pro Vaše hole. 

  

                                           


Na našem e-shopu Golfgear.cz naleznete celou řadu golfových holí s možností výběru z velmi široké škály shaftů a gripů. U většiny holí je též možnost nastavit si její základní parametry - délku, velikost gripu nebo úhel lie. Jak ale vybrat tu správnou hůl, jak ji správně nakonfigurovat a zvolit vhodný grip a shaft a vytvořit si tak optimální kombinaci pro svou hru? Na to zřejmě v jakémkoliv e-shopu ani internetových stránkách jednoznačnou odpověď nenaleznete. Pokud si plánujete zakoupit nové hole je vždy nejlepší si je předem důkladně vyzkoušet a absolvovat takzvaný fitting. Každý člověk je jedinečný, jsme různě vysocí, máme jinak dlouhé a velké ruce, také máme vlastní rychlost švihu. To co může vyhovovat jinému, nemusí vyhovovat vám. Fitting je nepostradatelný proces měření a výběru vhodných holí, odpovídajících individuálním proporcím a potřebám každého golfisty, od začátečníka po profesionála. 

Pro rezervaci termínu fittingu kontaktujte p. Štěpána Hudce na tel. 608501123, popř. emailem na info@golfgear.cz.