O nás

Provozovatelem internetového obchodu GolfGear.CZ je společnost GCZ, s.r.o. působící na českém trhu již od roku 2004. Hlavními aktivitami společnosti jsou dodávky golfových holí na míru, vč. dalšího golfového vybavení, dodávky komponent golfových holí včetně nástrojů pro clubmaking, jak pro individuální zákazníky, tak i golfové dílny.

Základní nabídku portálu GolfGear.CZ dodává společnost GCZ, s.r.o., která je výhradním distributorem hned několika světových značek specializujících se na golfové vybavení, jako jsou PXG, Bettinardi, Tour Edge, Flightscope, TruGolf apod. Současně lze v nabídce nalézt široké spektrum produktů od většiny předních světových výrobců jako jsou Titleist, Ping, Mizuno, Cobra, Srixon, Cleveland, Wilson a další.

Společnost GCZ zároveň několik let provozuje nejmodernější a nejvybavenější fittingové centrum v České Republice v GC Čechie v Praze 8. Zkušení profesionálové s mnohaletou praxí v oboru zde za použití nejmodernějších metod a technologií dokáží vybrat to nejvhodnější vybavení podle individuálních potřeb každého hráče.

Naše společnost se také zabývá dodávkami snímacích technologií pro golfový odpal a komplexních řešení golfových simulátorů. Více informací naleznete na www.golfsimulatory.cz