Špičková technologie zvyšující výkon

Hole PXG vypadají a fungují jako žádné jiné na trhu. Unikátní design, přesný dovažovací systém a špičkové materiály definují dokonalost.

Drivery PXG

PXG 0811, PXG 0811X A PXG 0811LX

PXG drivery disponují nepřekonatelnou vzdáleností, skvělým zvukem a pocitem při úderu, navíc poskytují možnost precizního dovážení jakou jste dosud neviděli. Inovace v použitých materiálech a výrobním postupu vyústily v kolekci 3 modelů driveru, ze kterých si vybere golfista všech výkonností.

PXG Fairwayová dřeva

PXG 0341 a PXG 0341X

PXG fairwayová dřeva nabízí neuvěřitelnou vzdálenost, přesnost i toleranci jako výsledek několikaletého vývoje. Znamenitý systém PXG pro dovažování zajišťuje detailní nastavení dle unikátních potřeb a cílů každého hráče.

PXG Hybridy

PXG 0317 AND PXG 0317X

Podobně jako u PXG 0341 fairwayových dřev jsou hybridy řady the PXG 0317 opatřeny plně nastavitelným dovažovacím systémem. Sedm výměnných závaží strategicky umístěných na spodku hlavy umožňují optimalizovat trajektorii letu míče, jak z hlediska tvaru, vzdálenosti nebo spinu. Navíc je u verze 0317X doplněna TPE vložka plástové konstrukce pro zlepšení zvuku, pocitu a utlumení vibrací.

PXG Železa GEN2

0311T, 0311P, 0311XF a 0311SGI

Na první pohled vypadají železa PXG 0311 jako žiletky, ale jejich design je koncipován tak, aby výkonem překonaly i větší tolerantnější modely holí od konkurence, jak ve vzdálenosti, tak právě i v toleranci. Modelová řada PXG 0311 nabízí v nové generaci GEN2 vylepšené 4 různé varianty poskytující nesrovnatelný herní zážitek bez ohledu na typ švihu či hráčovu výkonnost. Všechny modely využívají patentované technologie ultra-tenké úderové plochy doplněné vnitřní výplní hlavy ze speciálního termoplastického elastomeru (TPE). Tungstenová závaží snižují těžiště hlavy do optimální pozice v kombinaci s umocněným momentem setrvačnosti (MOI) s výsledkem delších a přesnějších ran.

PXG 0311 Wedge

PXG 0311 wedge jsou určeny pro zajištění precizní krátké hry a dosažení nízkého skóre. Drážky na úderové ploše byly navrženy tak, aby množství spinu udělenému míči při ranách u greenu byly maximální, kdežto při delších příhrách z fairwaye bylo možné množství spinu kontrolovat. Tungstenová závaží, která dávají wedgím chrarakteristický vzhled, jsou umístěna po obvodu hlavy a poskytují výbornou zpětnou vazby z každého úderu.

PXG Puttery

PXG puttery s vybrušovanou vložkou úderové plochy obsahují stejnou revoluční technologii TPE, kterou obsahují i PXG 0311 železa. Portfolio zahrnuje 11 různých modelů putterů, ze kterých si vybere každý hráč s různým typem úderu. Vynikající konsistence, odezva a tolerance po celé úderové ploše řadí PXG puttery do špičky na trhu.

Sledujte PXG: 
GCZ, s.r.o.© 2018 - Tel. +420-608501123   info@golfgear.cz